Të fundit

Jelekët rikthehen në modë

Po kërkoni veshje të thurura komode për të kaluar muajt e ftohtë të vjeshtës dhe dimrit?

Jelekët e punuar, njësoj si ato të gjysheve, janë rikthyer këtë vit dhe mund të kombinohen në mënyra të ndryshme.

Nga ngjyrat e spikatura, tek ato neutrale elegante, këtë vjeshtë do të shihni të gjithë influencerat me këto jelekë. Jo vetëm për personazhet si Kendall Jenner dhe Rihanna, jelekët janë më të lehtët për tu stiluar.

Video nga Paradoks

Zana Avdiu shuan kurreshtjen, tregon se a ka të dashur - flet për martesë e fëmijë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci