Të fundit

Cila është kënga më e dëgjuar e albumit të Dafinës?

Po mbushen plot tre javë nga publikimi i albumit “Dafinë moj”, i katërti në karrierën e Dafina Zeqirit.

Këngët përbërëse ishin solo dhe në bashkëpunim me emrat më të njohur të estradës kosovare.

Interesimi ishte i madh pasi kjo është parë edhe në klikimet në Youtube.

Por është njëra prej këngëve që është e pakrahasueshme sa i përket klikimeve në platformën Youtube. Bëhet fjalë për duetin e saj me Lumi B.

Kënga ka kapur dy milionë shikime deri tash e pas saj ështrë dueti “Dafinë moj” në bashkëpunim me nënën e saj, zonjën Melihate e cila ka një milion e katërqind mijë shikime.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci