Të fundit

Ermal Fejzullahu bie pre e sulmeve kibernetike, artisti kërkon falje për keqpërdorimet në emër të tij

“Viktima” sa i përket sulmeve kibernetike kësaj radhe ishte Ermal Fejzullahu. Me një problem të tillë u përball së fundmi këngëtari i njohur shqiptar. Ai përmes rrjeteve sociale zbuloi se ka qenë pre e një sulmi ku i është marrë llogaria nga e cila shkruante. Për 30 orë llogaria e tij ishte e hakuar ndërsa sigurisht nuk është përdorur për qëllime të mira dhe për këtë Ermali u ka kërkuar falje ndjekësve të tij.

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci