Të fundit

Shtatë artistët botërorë që do të hyjnë në “Walk of Fame”

Ricky Gervais dhe gjashtë yje të tjerë do të hyjnë në histori pasi do të pranojnë yllin e tyre në “Walk of Fame” të Hollywoodit.

Ricky Gervais, 60 vjeç, do të nderohet për kontributin e tij në industrinë e kinemasë gjatë 20 viteve të fundit.

Përveç Ricky, në “Walk of Fame” në Hollywood përfshihen aktori Michael B. Jordan, ylli i Home Alone Macaulay Culkin, ylli i popit Avril Lavigne, aktori Ewan McGregor, aktorja e ndjerë Carrie Fisher, e cila vdiq në vitin 2016 dhe ishte e njohur për rolin e Princeshës Leia në “Star Wars”, si dhe DJ Khaled.

Emrat e tyre pritet të shtohen përkrah qindra emrave të tjerë të njohur të botës së artit.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci