fbpx

Të fundit

Shtatë artistët botërorë që do të hyjnë në “Walk of Fame”

Ricky Gervais dhe gjashtë yje të tjerë do të hyjnë në histori pasi do të pranojnë yllin e tyre në “Walk of Fame” të Hollywoodit.

Ricky Gervais, 60 vjeç, do të nderohet për kontributin e tij në industrinë e kinemasë gjatë 20 viteve të fundit.

Përveç Ricky, në “Walk of Fame” në Hollywood përfshihen aktori Michael B. Jordan, ylli i Home Alone Macaulay Culkin, ylli i popit Avril Lavigne, aktori Ewan McGregor, aktorja e ndjerë Carrie Fisher, e cila vdiq në vitin 2016 dhe ishte e njohur për rolin e Princeshës Leia në “Star Wars”, si dhe DJ Khaled.

Emrat e tyre pritet të shtohen përkrah qindra emrave të tjerë të njohur të botës së artit.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparci