Të fundit

​Pas humbjes së thellë nga City, reagon Mikel Arteta

Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta, nuk ishte i kënaqur me disa nga vendimet e marra nga gjyqtarët dhe lojtarët e tij pasi skuadra e tij humbi 5-0 nga Manchester City të shtunën.

Humbja nga Manchester City është e treta radhazi në sezonin e ri të Superligës dhe madje ata në këto tri ndeshje nuk e kanë shënuar asnjë gol.

Kishte disa momente të diskutueshme në ndeshje, megjithatë, Arsenali mbeti me 10 lojtarë në fushë pasi kapiteni i tyre Granit Xhaka u përjashtua me karton të kuq.

Duke folur për “BT Sport” pas ndeshjes, Arteta shprehur zhgënjimin e tij pasi ra në fund të tabelës së Premier Ligës.

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci