Të fundit

Aktori i famshëm turk paditet nga ish-bashkëshortja

Ozcan Deniz dhe Feyza Aktan u martuan në vitin 2018 por dyshja, të cilët kanë edhe një fëmijë, vendosën të ndaheshin 15 muaj më vonë.

Edhe pse Ozcan dhe Feyza u divorcuan me marrëveshje, ata vazhdojnë të përballen sërish me njëri-tjetrin.

Ish-gruaja e aktorit Feyza ka akuzuar së fundmi ish-burrin dhe motrën tij, Sibel Semerci duke pretenduar se ata e përgjuan duke vendosur një kamerë në shtëpinë ku ajo jetonte me djalin e saj.

Ajo i akuzoi se e kanë kërcënuar me publikimin e fotove në media.

Aktan deklaroi se ishte e shqetësuar nga monitorimi i vazhdueshëm i shtëpisë së saj dhe regjistrimi i imazheve.

Kujtojmë se aktori edhe më parë është akuzuar nga ish gruaja për dhunë.

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci