Të fundit

“Look” i ri për ish-presidenten Jahjaga

Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka patur një tur në Afrikë.

Pas kthimit në Kosovë, ish-presidentja duket se është përkujdesur që të ndryshojë “look”.

Në fotografitë e fundit, ish-presidentja shihet me një ndryshim në flokët e saj.

Më të fryera dhe më kaqurrele është ndryshimi që Atifete Jahjaga ka guxuar të ndryshojë në flokët e saj.

Video nga Paradoks

Zana Avdiu shuan kurreshtjen, tregon se a ka të dashur - flet për martesë e fëmijë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci