Të fundit

“Look” i ri për ish-presidenten Jahjaga

Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka patur një tur në Afrikë.

Pas kthimit në Kosovë, ish-presidentja duket se është përkujdesur që të ndryshojë “look”.

Në fotografitë e fundit, ish-presidentja shihet me një ndryshim në flokët e saj.

Më të fryera dhe më kaqurrele është ndryshimi që Atifete Jahjaga ka guxuar të ndryshojë në flokët e saj.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci