Të fundit

Triumf i madh për “Ariun Shqiptar” në Milan

Boksieri shqiptar, Reshat Mati e ka shënuar fitoren e radhës, këtë herë përballë Vladysav Baranov.

Mati pati performancë fantastike dhe në fund fitoi me vendim unanim të gjyqtarëve.

80-72, 80-72 dhe 78-74 ishin pikët e gjyqtarëve për boksierin shqiptar.

“Ariu Shqiptar” në 11 ndeshje ka të gjitha fitore, teksa 7 prej tyre i ka fituar me nokaut.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci