Të fundit

“Mbappe do të vijë tek Reali”

Ëndrra e madhe e Real Madridit është të nënshkruajë me sulmuesin francez Kylian Mbappe.

Por edhe dëshira e lojtarit është që një dit ta vesh fanellën e Los Blancos, pasi ai njihet si një tifoz i madrilenëve.

Ka qenë bashkëkombësi i tij, Karim Benzema që ka folur për të ardhmen e Mbappes, duke konfirmuar se një ditë ai do të luaj për Realin.

“E ka thënë vetë MBappe, që do të provojë një aventurë të re. Një ditë do të luajë për Real Madridin, nuk e di se kur do të ndodhë, por është vetëm çështje kohe”, tha Benzema për L’Equipe.

Tutje sulmuesi i Los Blancos ka folur edhe për rikthimin e tij te Kombëtarja e Francës, ku tha se synon të fitojë tituj.

“Jam kthyer në kombëtare për të fituar një trofe”, tha sulmuesi madrilen.

Benzema dhe Mbappe janë dy miq të mirë dhe dyshja mund të jetë partner në sulmin e Los Blancos nga edicioni i ri.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci