Të fundit

Ndërron jetë komentatori i sportit, Kosta Grillo

Kosta Grillo, komentatori dhe gazetari i shquar i sportit në Shqipëri, ka vdekur sot në moshën 59-vjeçare si pasojë e virusit Covid-19.

Grillo vdiq në një spital në Turqi ku po trajtohet pas infektimit me koronavirus.

Ai ishte dërguar për mjekim të specializuar në Turqi, gjendja e tij shëndetësore ishte përkeqësuar dukshëm në Spitalin Infektiv në Tiranë.

Beteja në spitalet e Stambollit ka vijuar për ditë të tëra, në emër të jetës, por në fund është humbur.

Të afërmit, kolegët, miqtë dhe shokët kanë mbetur të tronditur nga lajmi që kanë marrë sot. Komentit sportiv në televizionet shqiptare do t’i mungojë një zë i veçantë e kompetent.

 

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci