fbpx

Të fundit

Reagimi i parë nga Blero pas raportimeve se është ndarë nga Afrona

Ditëve të fundit në media u përfol për ndarjen e këngëtarit Blero dhe bashkëshortes së tij Afronës.

Këto dyshime i ngriti fshirja e të gjithave fotove të përbashkëta nga ana e dyshes në rrjete sociale.

Mirëpo reagime deri më tani nuk ka pasur nga dyshja lidhur me këto raportime.

Por, Blero së fundi publikoi një InstaStory ku shfaqet në pushime.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparci