Të fundit

Eliza Dushku është bërë nënë për herë të dytë

Aktorja amerikane me prejardhje shqiptare, Eliza Dushku, e ka mirëpritur në jetë fëmijën e saj të dytë.

40-vjeçarja e famshme për role të ndryshme në filma dhe seriale hollywoodiane, e shfrytëzoi rrjetin social Instagram për ta bërë të ditur lajmin se ajo dhe bashkëshorti, Peter Palandjian, janë bërë prindër për herë të dytë. Foshnja është djalë dhe është pagëzuar Bodan. Çifti e ka edhe një djalë 2-vjeçar së bashku, Philip, ndryshe i njohur si Bourne.

“Po e mirëpresim djalin tonë të bukur, Bodan. Kjo javë ka qenë një rrugëtim në vete. Ndihemi falënderues dhe shumë të lumtur. Djemtë tanë i japin jetës kuptim tjetër. Bourne dhe Bodie, dy vëllezër nga Bostoni. Faleminderit të gjithë atyre që na duan dhe na përkrahin vazhdimisht. Ky është vendi ku duhet të jemi”.

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci