fbpx

Të fundit

Bëhet virale videoja e Elvana Gjatës, i vë llak flokësh ushqimit

Elvana Gjata është njëra ndër këngëtaret më të kërkuara në skenën muzikore.

Artistja është mjaft aktive me prurje të reja muzikore dhe me postime në rrjete sociale.

Krijuesja e shumë hiteve së fundmi në Tik-tok ka shpërndarë një video në të cilën shihet duke u grimuar dhe në të njëjtën kohë duke ngrënë një sallatë pule.

Teksa kërkon nga grimerja që ushqimin e saj ta spërkasë me sprej për flokë e që nuk ngurron ta hajë më pas.

Kjo video u bë virale dhe u pëlqye mjaft shumë nga publiku ku mori komente pozitive.

Theksojmë se Elvana është duke shijuar suksesin e bashkëpunimit muzikor me artisten e mirënjohur Antonia, i cili shtë pëlqyer mjaft shumë nga publiku.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci