Të fundit

Arrestohet një spiun në SHBA, u përpoq të kalonte sekrete mbi nëndetëset bërthamore,

Një inxhinier bërthamor dhe gruaja e tij u arrestuan dhe u akuzuan se janë përpjekur vazhdimisht për të kaluar sekrete në lidhje me nëndetëset bërthamore amerikane në një vend të huaj, por që vendi nuk është përcaktuar.

Lajmi bëhet i ditur nga Washington Post, citojnë mediat italiane, sipas të cilave, bëhet fjalë për Jonathan Toebbe dhe gruan e tij Diana.

Plani i spiunazhit u zbulua nga FBI, agjentët e të cilit më pas kaluan si spiunë nga ai vend, duke krijuar një kurth për çiftin, i cili la informacionin në një paketë me një kartë digjitale, të mbështjellë me plastikë, të fshehur mes dy fetave bukë në një gjysmë sanduiç me gjalpë kikiriku.

Video nga Paradoks

Zana Avdiu shuan kurreshtjen, tregon se a ka të dashur - flet për martesë e fëmijë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci