Të fundit

Shqipërinë kundër Armenisë mund ta ndiqni LIVE këtu

Tanimë ka filluar të zhvillohet minuta e parë e ndeshjes miqësore mes Kombëtares së Shqipërisë dhe asaj të Armenisë.

“Kuqezinjtë” e synojnë me çdo kusht fitoren në “Air Albania” në mënyrë që ta mbyllin këtë vit kalendarik me fitore.

Të dy kombëtaret kanë zhvilluar gjithsej pesë ndeshje mes vete, ku në tre prej tyre ka triumfuar Shqipëria, krahas një fitoreje të Armenisë, ndërsa një ndeshje kanë barazuar 1:1.

Më poshtë mund ta gjeni linkun për ta shikuar ndeshjen LIVE.

https://hes-goals.tv/live/9456/968152/albania-vs-armenia/

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci