Të fundit

Këtu mund ta ndiqni live ndeshjen Zvicra-Kameruni

Kombëtarja e Zvicrës dhe ajo e Kamerunit fillojnë sot rrugëtimin drejt trofeut të Kupës së Botës.

Me fillim nga ora 11:00, në stadiumin “Al Janoub Stadium” do të zhvillohet ndeshja mes Zvicrës dhe Kamerunit në kuadër të Grupit G.

Ndeshja do të transmetohet direkt në Radio Televizionin e Kosovës ose mund ta ndiqni live edhe në Gjirafa Video duke klikuar këtu.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci