Të fundit

Eliminohen Arabia Saudite dhe Meksika

Arabia Saudite dhe Meksika janë eleminuar nga Kupa e Botës.

Nga Grupi C tutje ka kaluar Argjentina dhe Polonia.

Arabia Saudite e Meksika e mbyllën ndeshjen me rezultat 1:2.

Meksika ishte duke udhëhequr me rezultat 2:0 me golat e Martin dhe Chavez deri në minutat e fundit kur shënoi edhe Arabia.

Al Dawasi shënoi për arabët por goli i tij ishte shumë vonë dhe nuk ndihmoi asgjë.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci