Të fundit

Një i vdekur dhe 29 raste të reja me COVID-19

Një person ka vdekur dhe 29 janë infektuar me COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë.

Sipas njoftimit nga Ministria e Shëndetësisë 36 persona janë shëruar.

Sipas shifrave të prezantuara prej fillimit të procesit të vaksinimit në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë 1.476.104 doza të vaksinës. Deri më sot 648.218 persona janë vaksinuar me dozën e dytë.

Në nivel vend janë 1043 raste aktive me COVID-19.

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci