Të fundit

Shtatë vjetori i dronit në qiellin e Beogradit, reagon Ballist Morina

Sot shënon një datë të rëndësishme për shqiptarët: shtatë vjetorin e dronit që u ngrit nga Ismail Ballist Morina në qiellin e Beogradit droni i ‘Shqipërisë Etnike’ me pamjen e Isa Boletinit dhe Ismail Qemalit.

Pikërisht Ismail Ballist Morina ka reaguar me anë të një postimi në profilin e tij në rrjetin social “Facebook” ku ka shkruajtur për ditëlindjen e 7-të të “Autochthonous” dhe ky përvjetor i shkon profesionalizmit të policisë së Kosovës.

“Ky përvjetor i dedikohet profesionalizmit të Policisë së Kosovë”, shkruan Ballist Morina.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci