Të fundit

Ish-kapiteni i Shqipërisë, mes legjendave të Marsejës

Në stadiumin Velodrome të Marsejës u zhvilluar një ndeshje ekzibicioni për bamirësi mes ish-futbollistëve më të njohur të Olimpikut të Marsejës dhe një ekipi të UNICEF-it.

Mes legjendave të Marsejës si Didier Drogba, Fabrizio Ravanelli, Robert Pires, Marcel Desailly, Djibril Cisse etj., të cilët fituan me rezultatin 7-4, spikaste edhe ish-kapiteni legjendar i Shqipërisë, Lorik Cana.

Ish-numri 5 kuqezi ka spikatur me Olimpikun e Marsejës në vitet 2005-2009, madje ka marrë edhe shiritin e kapitenit. Gjatë kësaj periudhe ai ka luajtur në 122 ndeshje të kampionatit, duke shënuar 6 gola.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci