Të fundit

UEFA nostalgjike, publikon kryeveprën e Rashicës

Milot Rashica bëri debutimin me fanellën e Kosovës në vitin 2018 ndërsa që nga ajo kohë ka shënuar 6 gola me dardanët.

Natyrish më i bukuri mbetet goli i parë i shënuar ndaj Ishujve Faroe me një silurë nga distanca.

Ka qenë vetë faqja e UEFA-s që e ka kujtuar këtë gol të Rashicës duke sjellë nostalgji për tifozët e Kosovës.

Rashica ka luajtur 36 ndeshje me fanellën e Kosovës, duke shënuar 6 gola dhe duke dhënë 7 asist. Së fundmi, sulmuesi nga Vushtria u transferua tek skuadra e Premier Ligës, Norwich, pas 3 sezoneve në Bundesliga te Werder Bremeni.

 

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci