Të fundit

Kiara eliminohet nga shtëpia e Big Brother Vip Albania

Kiara Tito është eliminuar të shtunën nga Big Brother VIP Albania.

Ajo ishte në nominim me Olta Gixharin, gjersa ka lënë përfundimisht garën dhe çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

Moderatorja e njohur ka qëndruar plot 90 ditë brenda dhe përgjatë kësaj kohe i ka dhuruar shumë spektaklit.

Prezantuesja e ka theksuar disa herë se BBVA për të ka qenë një eksperiencë e mrekullueshme për faktin se është njohur edhe me Luizin.

Bukuroshja që një kohë po shijon një lidhje dashurie me artistin shkodran, me të cilin herë pas here kanë pasur edhe debate.

Atyre i është organizuar një dasmë brenda e madje kanë pasur edhe shumë momente të tjera të paharrueshme.

Largimi i Kiarës nga shtëpia e ka mërzitur më së shumti partnerin e saj, Luiz Ejllin.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci