Të fundit

Lazio dëshiron ta largojë Muriqin, një klub interesohet për të

Sulumesi kosovar, Vedat Muriqi pritet të rikthehet përsëri në Turqi pasi që klubi aktual, Lazio, nuk ishte i kënaqur me performancën e tij.

Aventura e tij në Itali është drejt fundit, raportoi të premten Gazetta Dello Sport.

Siç shkruan Gazzetta, Lazio është e interesuar të largojë Muriqin në afatin kalimtar të janarit dhe është duke shqyrtuar të gjitha mundësitë për largimin e tij nga qyteti i Romës.

Muriqi arriti të shënonte vetëm 2 gola në 42 ndeshje zyrtare me ekipin e Lazios,rezultat ky që lë për të dëshiruar. /Paparaci.com

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci