Të fundit

Lady Gaga merr sërish vëmendjen shkaku i veshjes

Pikërisht kur menduam se i kishim kaluar të gjitha me Lady Gaga-n, duke përfshirë një fustan mishi, një fustan flluskë dhe një fustan me flokë njerëzore, ajo ka ende shumë surpriza për ndjekësit.

Më 12 tetor diva e muzikës Pop ndau një fotografi në Instagram ku shihej e veshur me një shall të përbërë në para, ndërsa ishte në fluturim për në Las Vegas. Shumë mendojnë se kartmonedhat ndoshta janë të rreme.

Lady Gaga po kthehet në Las Vegas dhe veshja e saj e bën të qartë se ajo e kupton atmosferën e qytetit. Ku tjetër do të vishnit një shall të bërë nga para (të rreme) përveç Las Vegas?

Lady Gaga u angazhua për outfit të paharrueshme gjatë gjithë verës, dhe shalli i parave është një tregues se ajo nuk do ta ndalë vrullin së shpejti. Gaga ka qenë gjithmonë ambicioze me stilin e saj, por gjatë viteve të fundit, ajo e ka zbutur atë pak.

Në vitin 2021, megjithatë, ajo ka ringjallur stilin e saj estravagant.

Filmi i radhës i Gaga -s, House of Gucci, në të cilin ajo luan pranë Adam Driver, del më 24 nëntor dhe fansat mezi po e presin.

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci