Të fundit

Ndërrohet komandanti i KFOR-it, Federici: Kosovarët më bënë të ndihem si në shtëpinë time

Komandanti në largim i KFOR-it, Franco Federici, ka thënë se për të ishte një nder dhe privilegj që kishte këtë detyrë në Kosovë.

Ai në ceremoninë e ndërrimit të komandës së KFOR-it deklaroi se kosovarët atë e bën të ndjehet si në shtëpinë e tij.

“Faleminderit të gjithë pjesëtarëve të KFOR-it, faleminderit krerëve dhe politikanëve të Kosovës dhe ambasadorëve të shteteve tjera që janë në Kosovë”.

“I falënderoj edhe qytetarët e Kosovës që më bën të ndjehem si në shtëpinë time, ishte një nder dhe privilegj të jem aty”, ka thënë Federici./Klankosova.tv.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci