Të fundit

Drita frenohet në Lipjan

Skuadra e Dritës nuk ka arritur të këndellet as në ndeshjen ndaj Ulpianës, në të cilën nuk e mori më shumë se një pikë. Dueli i luajtur në Lipjan, është mbyllur me rezultatin 1:1.

Marko Simonovski e kaloi Dritën në epërsi në minutën e 27-të, ndërsa Egzon Qerimi (56’) barazoi për Ulpianën.

Me këtë pikë, Ulpiana ngrihet në pozitën e shtatë në tabelë me shtatë pikë të mbledhura. Për Ulpianën, ky është barazimi i katërt këtë edicion karshi katër humbjeve dhe një triumfi.

Për Dritën, kjo është ndeshja e katërt rresht që nuk di për fitore. Ka dy humbje dhe dy barazime kurse zë vendin e katërt në tabelë me 13 pikë.

Video nga Paradoks

Zana Avdiu shuan kurreshtjen, tregon se a ka të dashur - flet për martesë e fëmijë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci