Të fundit

Gjeni vendvotimin tuaj përmes një klikimi

Këtë të diel, në vendin tonë mbahen zgjedhjet lokale.

Të gjithë qytetarët me të drejt vote, kanë mundësinë të zgjedhin kryetarët e komunave të tyre për katër vitet e ardhshme, shkruan IndeksOnline.

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve (KQZ)  ofron mundësinë të shikoni se në cilin vend votim mund të hidhni votën tuaj.

Mjafton ta shkruani numrin personal të letërnjoftimit dhe vendi se ku do të votoni do t’iu shfaqet automatikisht.

Për të shikuar vend-votimin tuaj, kliko KËTU.

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci