Të fundit

Agim Bahtiri thyen heshtjen zgjedhore, e quan veten kryetar të ardhshëm të Mitrovicës

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, e ka thyer heshtjen zgjedhore në ditën kur në këtë komunë dhe në të gjitha komunat e tjera të vendit po mbahen zgjedhjet lokale, shkruan Sinjali,pasi që votoi, Bahtiri para gazetarëve e quajti veten kryetar të ardhshëm të Mitrovicës.

“Së pari i falënderoj të gjithë qytetarët e Mitrovicës, që gjatë këtij 1 muaji fushatë, e cila ka qenë e shkëlqyeshme, e cila ka qenë e qytetarëve të qytetëruar, këtë e kanë pa të gjithë. Unë uroj që kjo të vazhdojë edhe më tutje, të mos ketë askush që pengon votën dhe vullnetin e qytetarëve…Ju shprehi urime të sinqerta nga kryetari i juaj dhe kryetari i ardhshëm i Mitrovicës, faleminderit shumë”, tha ai para gazetarëve.

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci