Të fundit

Treni godet një veturë në Klinë – lëndohet një person

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në fshatin Krushevë të Klinës, mes treni dhe një veture.

Zëdhënësi Policisë së Kosovës për Rajonin e Pejës, Fadil Gashi, deklaroi për Telegrafin se në aksident është lënduar një person.

“Rreth orës 12:35 kemi pranuar informatën për një aksident trafiku mes treni dhe një veture. Një person është lënduar, fillimisht është dërguar në Qendrën e Mjekësisë Familjare në Klinë, pastaj në Spitalin Rajonal të Pejës”, tha ai.

Gashi tha se në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë e hetuesisë së Policisë së Kosovë.

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci