Të fundit

Votojnë nëna dhe babai i ish-presidentit Thaçi

Babai dhe nëna e ish-presidentit Hashim Thaçi kanë shfrytëzuar të drejtën e tyre për të votuar.

Ata janë parë në qendrën e votimit në Burojë, duke e kryer obligimin qytetar të votës.

Ish-presidenti Thaçi, po mbahet në Qendrën e Paraburgimit në Hagë për përgjegjësitë e tij gjatë luftës së UÇK-së si ish-udhëheqës politik i saj.

 

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci