Të fundit

Përfundon në stacion policor qytetari që fotografoi votën

Një person ka fotografuar votën në një qendër të votimit në Prizren.

Kështu ka bërë të ditur zëdhënësi i Policisë së Kosovës në Prizren, Shaban Osmanollaj i cili tha se ngjarja ka ndodhur në vendvotimin tek shkolla “Mati Logoreci”.

Personi, sipas policisë, është ndaluar dhe me rastin po merren hetuesit policorë.

Në Kosovë sot po mbahen zgjedhjet lokale, në të cilat do të zgjidhen kryetarët e 38 komunave dhe anëtarët e 38 Kuvendeve Komunale.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci