Të fundit

Përfundon në stacion policor qytetari që fotografoi votën

Një person ka fotografuar votën në një qendër të votimit në Prizren.

Kështu ka bërë të ditur zëdhënësi i Policisë së Kosovës në Prizren, Shaban Osmanollaj i cili tha se ngjarja ka ndodhur në vendvotimin tek shkolla “Mati Logoreci”.

Personi, sipas policisë, është ndaluar dhe me rastin po merren hetuesit policorë.

Në Kosovë sot po mbahen zgjedhjet lokale, në të cilat do të zgjidhen kryetarët e 38 komunave dhe anëtarët e 38 Kuvendeve Komunale.

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci