Të fundit

Oda e infermierëve: E dënojmë krimin makabër që ka goditur jetën e Gjyljetës, anëtares tonë

Oda e infermierëve, mamive dhe profesionistëve tjerë shëndetësorë ka reaguar për vrasjen e Gjyljeta Ukellës, anëtares së kësaj ode.

OIK e ka dënuar ashpër vrasjen, siç e quajtën, mizore të Ukellës dhe i shprehin ngushëllime familjes.

“OIK reagon ashpër ndaj këtij krimi makabër brenda familjes, që ka goditur jetën e Gjyljetës. Krime të tilla duhet të dënohen dhe vrasësit të marrin dënimin e merituar.
Familjes dhe kolegëve të të ndjerës iu shprehim ngushëllimet më të sinqerta”, shkruan OIK.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci