Të fundit

Super zbritje në pompa termike dhe akumulues në “ITAL TERM” të subvencionuar nga “FERROLI”

Në kuadër të kampanjës “Ta ruajmë natyrën” prodhuesi italian “FERROLI” ka përkrahur kompaninë kosovare “ITAL TERM” që njëherit është dhe përfaqësues i “FERROLI”-it për Kosovë me zbritje në produkte të caktuara për të gjithë blerësit.

Në kuadër të kësaj mototje “Natyrën duhet ta ruajmë dhe ta kursejmë, çdo ditë, në çdo vend dhe në çdo rast!”, në “ITAL TERM” ju mund të përfitoni zbritje nga këto produkte:

Pompë Termike Split 16kW me 2 vite garancion nga prodhuesi FERROLI nga 5295€ në vetëm 3990€,

Pompë Termike Split me bojler sanitar 240L-16kW me 2 vite garancion nga prodhuesi FERROLI nga 7700€ në vetëm 6190€,

 

Akumulues i ujit 100 L me 2 vite garancion nga prodhuesi FERROLI nga 275€ në vetëm 199€.

Ju mund të përfitoni zbritjen në “ITAL TERM” nga data 23.05.2024 deri më 31.05.2024 në pikat e shitjes në Prizren dhe në Gelancë.

Për më shumë informata rreth kësaj oferte në “ITAL TERM” kontaktoni në numrat e telefonit: 📞+383(49)54200 📞 +383(45)305792 ose të vizitoni webfaqën: www.italterm-ks.com ku përveç këtyre produkteve ju mund të gjeni dhe shumë produkte tjera qe janë vetëm në “ITAL TERM”.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci