Të fundit

Një i vdekur dhe 17 raste me COVID-19

Një person ka vdekur nga koronavirusi në Kosovë të martën, derisa nga 2.355 testime, 17 persona kanë rezultuar pozitivë.

Gjatë 24 orëve të fundit janë shëruar 86 pacientë, duke çuar numrin e të shëruarve në 157.022.

Numri i rasteve aktive është 562.

Që nga fillimi i pandemisë në Kosovë janë regjistruar 160.558 raste pozitive me koronavirus, 2.974 të vdekur dhe 157.022 të shëruar. Deri më tani janë kryer 1.245.952 testime.

Video nga Paradoks

Kush kënd e tradhëtoi? Dardan Molliqaj flet për largimin nga VV-ja, komenton edhe darkën e Kurtit me Memli Krasniqin - "Zgjedhjet janë dëshirë e Kurtit"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci