Të fundit

Dhunohet një e mitur në Kamenicë, arrestohet dhe dërgohet në mbajtje i dyshuari

Policia në Kamenicë ka arrestuar një person i cili dyshohet se ka dhunuar një vajzë të mitur.

Rasti ka ndodhur pasditen e së martës, ka njoftuar policia në raportin 24 orësh.

“Dhunim-Kamenicë, 19.10.2021 – 16:10. Është arrestuar një i dyshuar mashkull  nën dyshimin se i njëjti ka kryer veprën e lartcekur ndaj viktimës femër e mitur. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, ka njoftuar policia.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci