fbpx

Të fundit

Shikojeni mirë Melinden në këto foto, ka apo s’ka silikon

Melinda Ademi është njëra prej artisteve më me zë në në estradën shqiptare.

Ajo posedon linja përfekte trupore, cka e bëjnë të dyshohet se mos ndoshta ka bërë ndonjë ndërhyrje.

Në fotografitë e saj të fundit, ajo shfaqet me bikini dhe duket përfekte

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MELINDA (@melindaademi)

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci