Të fundit

Shikojeni mirë Melinden në këto foto, ka apo s’ka silikon

Melinda Ademi është njëra prej artisteve më me zë në në estradën shqiptare.

Ajo posedon linja përfekte trupore, cka e bëjnë të dyshohet se mos ndoshta ka bërë ndonjë ndërhyrje.

Në fotografitë e saj të fundit, ajo shfaqet me bikini dhe duket përfekte

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MELINDA (@melindaademi)

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci