Të fundit

Ledri, Lumi dhe Gjiko publikojnë klipin e “Ça bone”

Ashtu siç paralajmëruan, reperët e popullarizuar të skenës shqiptare, Ledri Vula, Lumi B dhe Gjiko, kanë publikuar projektin e ri muzikor.

“Ça bone” mban titullin kënga, të cilën e kanë kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale.

Artistët vijnë të mahnitshëm në videoklip duke marrë vëmendje të madhe edhe me paraqitjen skenike.

Teksti është shkruar nga vet reperët, kurse për muzikën dhe producimin është kujdesur Çelik Lipa nga SBS Entertainment.

Producent kryesor i kësaj kënge ndërkohë është Adea Kelmendi.

Në bazë të replikave që kanë marrë deri më tani, projekti u mirëprit dhe duket se do jetë një nga hitet e kësaj kohe.

Të plotë tashmë mund ta gjeni në kanalin zyrtar të Ledrit në platformën YouTube.

Video nga Paradoks

Kush kënd e tradhëtoi? Dardan Molliqaj flet për largimin nga VV-ja, komenton edhe darkën e Kurtit me Memli Krasniqin - "Zgjedhjet janë dëshirë e Kurtit"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci