Të fundit

Justin Bieber rrëfen planet familjare: “Jam gati të bëhem baba”

Këngëtari i njohur Justin Bieber zbuloi së fundmi se është gati të bëhet baba.

Në dokumentarin e tij të ri “Justin Bieber: Our World”, këngëtari u shpreh se dëshiron një fëmijë me gruan e tij, Hailey.

Unë dua të vendos qëllime dhe të argëtohem duke i arritur ato. Familja vjen e para dhe shpresoj se do të ketë edhe një fëmijë”, rrëfeu ai.

Dyshja ndezi spekulime muajin e kaluar kur këngëtari preku barkun e gruas së tij në tapetin e kuq gjatë Met Gala në Nju Jork.

Mirëpo, burimet hodhën poshtë aludimet dhe treguan për mediat e huaja se Hailey për momentin është e fokusuar në karrierën e saj.

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci