Të fundit

Përplasje e ashpër mes Artanit dhe Xhulit

Artani dhe Juliana sot e kanë pasur një debat të ashpër me njëri-tjetrin për çështje të ndryshme.

Në një moment Juliana i tha Artanit se ai nuk është burrë.

Ndërsa, Artani ia ktheu duke i thënë: “Ti je një degjenerim total”.

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci