Të fundit

Përplasje e ashpër mes Artanit dhe Xhulit

Artani dhe Juliana sot e kanë pasur një debat të ashpër me njëri-tjetrin për çështje të ndryshme.

Në një moment Juliana i tha Artanit se ai nuk është burrë.

Ndërsa, Artani ia ktheu duke i thënë: “Ti je një degjenerim total”.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci