Të fundit

Ish-aktivisti zbulon ‘sekretet’ e VV-së: Nga hedhja me pikado e Veton Surroit te përjashtimi nga organizata  

Naim Ramizi është nga aktivistët e vjetër të Lëvizjes Vetëvendosje. Sot nuk është më.

I larguar nga Vetëvendosje pas shpalljes së pavarësisë, më shumë se dhjetë vjet më vonë ai rrëfen ‘sekretet’ e organizatës.

Në një intervistë në Paradoks me Vehbi Kajtazin, Ramizi rrëfen për herë të parë se si e kishte “gjuajtur” në pikado Veton Surroin. Komenton edhe figurat e Albin Kurtit, Hashim Thaçit e Nexhat Dacit.

Emisioni Paradoks publikohet të shtunën në Paparaci Video në rrjetin social Facebook, si dhe në kanalin e Paparacit në Youtube.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci