Të fundit

Publikohet rezultati i sondazhit për Komunën e Pejës

Gazmend Muhaxheri ka fituar pa balotazh në Komunën e Pejës, bazuar në sondazhin e realizuar nga kompania hulumtuese “UBO Consulting” dhe RTV Dukagjini.

Muhaxheri i Lidhjes Demokratike ka arritur të fitojë 59 për qind të votave, sipas sondazhit.

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci