Të fundit

Publikohet rezultati i sondazhit për Komunën e Pejës

Gazmend Muhaxheri ka fituar pa balotazh në Komunën e Pejës, bazuar në sondazhin e realizuar nga kompania hulumtuese “UBO Consulting” dhe RTV Dukagjini.

Muhaxheri i Lidhjes Demokratike ka arritur të fitojë 59 për qind të votave, sipas sondazhit.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci