Të fundit

“Exit poll-i” i UBO: Ky është rezultati në Komunën e Ferizajt

Partia Demokratike e Kosovës ka fituar pa balotazh në Komunën e Ferizajt, sipas sondzahit të UBO Consulting dhe RTV Dukagjinit.

Kandidati i PDK-së, Agim Aliu ka fituar 65.5 për qind të votave, ndërkaq Valon Ramadani i Lëvizjes Vetëvendosje 23.4 për qind të votave.

Sipas sondazhit, pa balotazh kanë fituar PDK-ja në Mitrovicën e Jugut dhe LDK-ja në Komunën e Pejës.

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci