Të fundit

Sondazhi i UBO e qet Lutfi Hazirin para Alban Hysenit

Sipas EXIT POLL-it të realizuar nga RTV Dukagjini dhe kompania UBO-Consulting del që Komuna e Gjilanit shkon në balotazh.

Renditja si më poshtë:

Lutfi Haziri  (LDK): 46.4%

Alban Hyseni (LVV): 40.7%

Leonora Morina – Bunjaku (PDK): 9.9%

Nazim Gagica (AAK): 2.4%

Gani Neziri – 0.4

Rezultatet e Exit Poll kanë dalë nga qytetarët e pyetur për zgjedhjen e tyre politike në ditën e sotme, duke ruajtur anononimitetin.

Video nga Paradoks

Kush kënd e tradhëtoi? Dardan Molliqaj flet për largimin nga VV-ja, komenton edhe darkën e Kurtit me Memli Krasniqin - "Zgjedhjet janë dëshirë e Kurtit"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci