Të fundit

Sondazhi i Klanit: Ky është rezultati në Skenderaj

Bazuar në të dhënat e prezantuar nga Exit Poll-i i Klan Kosovës, lidhur me rezultatin e zgjedhjeve në Skenderaj, del që kryetari aktual Bekim Jashari të jetë fitues i zgjedhejve.

Sipas këtij Exit Polli, Bekim Jashari ka marrë 54.8% , duke lënë pas kandidatin e PDK-së Fadil Nura me 42.2% dhe kandidati i pavarur Sokol Halili 3%.

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci