Të fundit

Haziri reagon pas publikimit të sondazheve që e çojnë në balotazh

Kryetari aktual i Gjilanit, Lutfi Haziri ka thënë në konferencë për media se LDK-ja ka fituar dyfish edhe në zgjedhjet për kryetar komune dhe për kuvend komunal me një përqindje dhe diferencë të qëndrueshme.

Haziri tha se do të dalin mbi marzhën e gabimeve të EXIT Polleve dhe që ka gjasë deri në mesnatë do të dalin fitues pa balotazh.

Teksa, EXIT Pollet kanë nxjerrë Gjilanin në balotazh.

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci