Të fundit

Haziri reagon pas publikimit të sondazheve që e çojnë në balotazh

Kryetari aktual i Gjilanit, Lutfi Haziri ka thënë në konferencë për media se LDK-ja ka fituar dyfish edhe në zgjedhjet për kryetar komune dhe për kuvend komunal me një përqindje dhe diferencë të qëndrueshme.

Haziri tha se do të dalin mbi marzhën e gabimeve të EXIT Polleve dhe që ka gjasë deri në mesnatë do të dalin fitues pa balotazh.

Teksa, EXIT Pollet kanë nxjerrë Gjilanin në balotazh.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci