Të fundit

Aksident mes një vetureje e një motoçiklisti pranë Kafeve të Vogla në kryeqytet

Një aksident ka ndodhur vetëm para pak çastesh mes një vetureje e një motoçiklisti, pranë Kafeve të Vogla në kryeqytet.

Paparaci ka kapur momentin pas përplasjes, ndërsa redaksia veçse ka telefonuar edhe autoritetet gjegjëse për të kërkuar më shumë informacione nëse ka të lënduar apo jo.

Më poshtë edhe pamjet përkatëse, ndërsa ju bëjmë me dije se do t’ju njoftojmë në kohë reale për çdo detaj të ri lidhur me këtë rast dhe jo vetëm.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci