Të fundit

Arteta pas eliminimit: Jemi të zhgënjyer

Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta, është shprehur i dëshpëruar pas disfatës nga Bayerni, që i kushtoi me eliminim nga Liga e Kampionëve.

Arteta ka deklaruar se janë të zhgënjyer, por ka shtuar se duhet të vazhdohet të mbështetet skuadra.

“Jemi të zhgënjyer. Nuk mund të gjej fjalët e duhura për t’i lënë ata. Është momenti për të qëndruar pranë lojtarëve dhe për të mbështetur, sepse ata janë ata që na kanë çuar në këtë rrugë”, ka thënë Arteta.

Arsenali u eliminua sot pasi u mposht në ndeshjen e kthimit nga Bayerni me rezultat minimal 1:0.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci