Të fundit

Rami Malek rrëfen pyetjen që vuri në siklet dukeshën Kate Middleton

Aktori Rami Malek ka treguar rreth një bisede të veçantë që ka pasur me Kate Middleton, në vitin 2019.

Në intervistën e tij të fundit me Jimmy Kimel Live, Melek foli për pjesëmarrjen në premierën e filmit ‘No Time to Die’, ku pjesëmarrrës ishin gjithashtu, Dukesha dhe Princi Williams. Në këtë moment aktori rrëfeu dhe një takim të mëparshëm me Dukeshën, në BAFTA Awards, në shkurt të vitit 2019.

“Unë e takova Kate në një moment dhe i thashë: ‘Kjo duhet të jetë raskapitëse për ju’. Dhe ajo më tha ‘Pse?’ Unë iu përgjigja: ‘Po sepse ju sapo keni lindur fëmijë, apo jo?’ Ajo më vështroi e habitur.”

Malek e kishte fjalën për Princin Louis, i cili në kohën e BAFTA ishte vetëm 10 muajsh.

“Kate më tha, ‘Si jeni?’ Dhe unë isha si:’ Jo, ju si jeni?’ Dhe në mënyrën më mbretërore, elegante, ajo më dha një vështrim, që të bën ta kuptosh pa fjalë.”

Ai vazhdoi, “Ata janë kaq të kujdesshëm, por ishte shumë e mirë. Unë mendoj se e të pa përgatitur për një sekond, dhe me atë pamje, në mënyrën më elegante, profesionale, mbretërore më tha ‘Po, është shumë të kesh një fëmijë.’

Malek gjithashtu zbuloi se ai më pas u ofrua si babysitter për Princin Louis, në mënyrë që ata të kalonin një natë në çift.

“Gjëja më qesharake në lidhje me këtë ishte kur unë u thashë: Nëse ndonjëherë keni nevojë për një ditë pushimi, unë jam një rezervë për ju,” kujtoi ai. “Ajo ishte si,” Çfarë do të thuash? ” dhe unë vazhdova, ‘Mund të kujdesem për fëmijën tuaj, ndërsa ju mund të vazhdoni të bëni qejf bashkë.”

Dhe mund ta merrni me mend reagimin mohues të Dukeshës.

Malek foli për Entertainment Tonight të hënën, në lidhje me mënyrën se si u afrua , Princin William dhe Kate, duke thënë:

“Unë thjesht përpiqem t’i trajtoj ata si çdo njeri tjetër. Unë jam i sigurt se një dozë normaliteti është ndoshta diçka që atyre u nevojitet “.

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci