Të fundit

Kim flet për Kanye dhe video-kasetën seksuale që e bëri të famshme

Kim Kardashian West mbajti një monolog qesharak në fillim të debutimit të saj në “Saturday Night Live” me një varg shakash për familjen e saj, ish-burrin, Kanye West dhe video-kasetën e saj seksuale.

“E di, jam e befasuar edhe unë që më shihni këtu”, filloi ajo monologun e saj pasi paraqitja e saj ngjalli një reagim në Twitter mes fansave dhe kundërshtuesve.

“Dua të them, nuk kam pasur premierë filmi për një kohë shumë të gjatë”, vazhdoi ajo, shkruan DailyMail.

E veshur me një kostum të ndritshëm rozë, Kardashian kujtoi se si ishte babai i saj, avokati i ndjerë Robert Kardashian, i cili e prezantoi atë me personin e parë të zi që kishte takuar ndonjëherë.

Ishte OJ Simpson, i cili ishte shoku i ngushtë i babait të saj, i cili përfaqësonte vrasësin e akuzuar. Kardashian iu drejtua së kaluarës së zymtë të Simpson gjatë fjalimit.

Simpson u lirua nga akuzat për dy vrasje fatale të 1994 të ish-gruas së tij, Nicole Simpson dhe Ronald Goldman, por një juri e gjykatës civile e shpalli atë përgjegjës dhe e urdhëroi të paguajë 33.5 milionë dollarë.

Kardashian, e cila aktualisht është duke u divorcuar nga super ylli i hip hopit, Kanye West, gjithashtu e trajtoi këtë çështje gjatë fjalimit.

“Unë u martova me reperin më të mirë të të gjitha kohërave. Njeriu më i pasur me ngjyrë në Amerikë, një gjeni dhe talent që më dha katër fëmijë të jashtëzakonshëm. Kur divorcohem prej tij duhet të dini se erdhi për një gjë: personalitetin e tij”, u shpreh ylli televiziv.

Gjatë monologut Kardashian pranoi burimin e famës së saj fillestare e cila erdhi kur ajo u shfaq në një kasetë seksuale që qarkulloi në mesin e viteve 2000 para se të fliste për nënën e saj, Kris Jenner, e cila ka një reputacion si dikush që është e pamëshirshme si menaxhere dhe por edhe përfaqësuese dhe promovuese brilant e familjes.

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci