Të fundit

Shotani merr nën drejtim Istogun

Bekim Shotani është emëruar trajner i ri i Istogut, skuadrës që garon në Ligën e Parë.

Shotani nënshkroi sot kontratë me Istogun e cila është e vlefshme deri me 30 qershor 2022, por me mundësi vazhdimi edhe për dy vite tjera.

“Trajneri Shotani besoj në projektin e klubit tonë dhe shpresojmë që së bashku në tri vitet e ardhshme me punë të madhe ta realizojmë atë.

Kryetrajneri vushtrrias Bekim Shotani do të ndihmohet nga stafi përcjellës me ndihmësit: Mehdi Arifaj dhe Hysni Kabashi.

Shotani është trajner i njohur në futbollin kosovar, ka udhëhequr skuadra të mëdha të Superligës siq janë: Ballkani, Trepça ’89, Llapi, Vushtrria, Drenica” thuhet në njoftimin e Istogut.

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci